Kurumsal

  • Coşter Nakliyat

Misyon & Vizyon


Misyon

Faliyet gösterdiğimiz sektörde, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, artan taleplerini karşılarken, kaliteli çözümler üreterek, değerlerimizi etkin kullanarak, dürüst çalışmaya özen göstererek, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamak. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kuruluş olmaktır.

Vizyon

Değerlerimizi koruyarak uzman bir deneyim ile en iyi çözümü ve servisi sunmaktayız. Müşterilerimizi zaman içerisinde artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst Düzeye taşımak firmamızın en önemli amacıdır.

Gelenek ve göreneklerimizi bilişim teknolojileri ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz. Karayolu taşımacılığı ve mevzuatlı değişiklikleri sizler için takip etmekteyiz


Coşter Nakliyat


 Coşter Nakliyat 2000 yılında kurulmuştur. Coşter Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize üst düzey hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Coşter Nakliyat, Farkı bizimle hissedin...

Değerlerimiz


  • Başta müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz olmak üzere, tüm paydaşların memnuniyetinden taviz vermeden; kalite çizgisini takip ederek, hedeflerimize hatasız ve zaman kaybı olmadan ulaşabilmek için firma menfaatlerini en üst seviyede tutan ve koruyan kadromuzla, zamanın gerektirdiği teknolojik yenilikleri işine adapte eden, arzulanan kaliteyi uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sektörde kalitesi ve taahhütlerine sadakati ile tanınan, üretim hacmini her geçen gün artırarak sektörüne yön veren bir marka ve firma olmaktır.

Biz kimiz ?


Değişen çehresi profosyonel ekipmanlarıyla en iyi hizmeti sunan firmamız sizden aldığı destek ile alanında lider olma yolunda dev adımlarla ilerlemektedir. Coşter Nakliyat olarak amacımız: En üstün kalitede hizmet üretmek ve sunmak bunun için ilkemiz sürekli değişimi uygulayarak, mükemmelliği ve yüksek verimliliği yakalamaktır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Lojistik sektöründe uzman kadromuzla taleplerinize yönelik en yenilikçi çözümleri sunuyoruz...


Faliyet gösterdiğimiz alanlardan ilki olarak konteyner taşımacılığında ; Standart Konteyner,Open Top Konteyner,Reefer Konteyner (Soğutmalı Konteyner),Flat Rack Konteyner,Platform Konteyner (Artificial Tweendeck) ,Ventilated Konteyner (Havalandırmalı Konteyner) ve Bulk Konteyner alanlarında hizmet vermekteyiz.

Lowbet Taşımacılığı ; Ağır iş makineleri ya da Özel Proje yükleri gibi Uluslararası ve Yurtiçi Karayolu Taşıma Yönetmeliğine göre standartların dışında, normal kamyonların veya tırların taşıyamadıkları uzunluk, yükseklik, genişlik ve tonaj dan dolayı farklı olan yüklerin taşınmasını sağlayan yarı römorktur. Low Bed (Lowbet) yüklerin farklı ölçümleri olduklarından dolayı taşıma aracı değişiklik gösterir.

Sektörünün ileri gelen kuruluşu olarak Lowbet Taşımacılığında da alanında uzman ekibimizle yanınızdayız.